Redmond

Redmont Buharlı Pişirici

Aktif çalışma hayatı nedeni ile eskiye oranla çok daha aktif yaşayan bireylerin, ev hayatını kolaylaştıracak küçük ev aletlerine ihtiyacı vardır. Her gün; sabah, öğlen ve akşam düzenli olarak hazırlanan yemeklere daha kısa zaman ayırmak için, buharlı pişirici çeşitlerinden edinmek gerekir. Hazırlanan yemeğin besin değerini koruyan ve yalnızca 10-15 dakika içinde pişiren buharlı pişiriciler, günümüzde pazar ve marketlerde satışa sunulur. Fakat acemice seçilen ve ucuz olduğu için alınan buharlı pişiricilerin, zaman zaman patlaması mümkündür. İnsan hayatını tehlikeye atan, mutfağı kalıcı şekilde tahrip eden bu aletler, aile fertlerinin korku yaşamasına neden olur.  Bu sebeple mutfakta sıkça kullanılan ve işleri kolaylaştıran buharlı pişiricilerin, özenle seçilmesi gerekir.

Buharlı pişirici çeşitleri, dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam sitelerinden alınmalıdır. Doğru seçilmiş buharlı pişiricilerin özellikleri saymakla bitmez. Besinleri haşlama, buğulama veya kızartma olarak hazırlamak mümkündür. Yani Redmont buharlı pişirici sayesinde birkaç dakika içinde her çeşit çorba, pilav, sebze yemeği hatta kızartma yapma imkânı bulunur. Ayrıca buharlı pişiricide hazırlanan yemekleri; uzun süre sıcak tutmak, yeniden ısıtmak veya daha önceden hazırlayıp yemekten birkaç dakika önce pişirmek için gecikmeli başlama tuşunu kullanmak mümkündür. Üstelik pişirme süresini oldukça kısalttığı için paranızın cebinizde kalmasını sağlar. Yanmaz yapışmaz tabanı sayesinde kolayca temizleme imkânı sunar.

Farklı renklerde satışa sunulan Redmont buharlı pişiricilerin, 5 litre kapasitesi mevcuttur. Pişirme sıcaklığını ayarlama imkânı bulunur. Buharlı pişirme, yavaş pişirme, kızartma, fırın ayarında pişirme gibi otomatik pişirme teknikleri ile çalışan profesyonel düdüklü tencereler, birkaç dakika içinde doğal ev yoğurdu hazırlama veya hamur mayalama imkânı sunar.

Tahıl, et ve sebze çeşitlerinin içeriğinde yer alan vitaminleri korumak, pişme süresini kısaltmak ve lezzetini artırmak için, termal basınçsız pişirme teknolojisi ile çalışan Redmont buharlı pişirici çeşitleri idealdir. Firmamız tarafından 2 yıl garanti ile satışı yapılan buharlı pişiriciler ile yaklaşık 100 kadar yemek tarifinin bulunduğu bir kitap hediye edilir. Bu kitap sayesinde; hangi besini hangi pişirme tekniği ile tüketmek gerektiğini, kaç dakikada hazırlanabileceğini öğrenebilir, farklı lezzetler ile mutfağınızı çok daha zenginleştirebilirsiniz.

 

Alışveriş sepetiniz boş!

Loading...