Redmond

Redmont Buharlı Pişirici

Aktif çalışma hayatı nedeni ile eskiye oranla çok daha aktif yaşayan bireylerin, ev hayatını kolaylaştıracak küçük ev aletlerine ihtiyacı vardır. Her gün; sabah, öğlen ve akşam düzenli olarak hazırlanan yemeklere daha kısa zaman ayırmak için, buharlı pişirici çeşitlerinden edinmek gerekir. Hazırlanan yemeğin besin değerini koruyan ve yalnızca 10-15 dakika içinde pişiren buharlı pişiriciler, günümüzde pazar ve marketlerde satışa sunulur. Fakat acemice seçilen ve ucuz olduğu için alınan buharlı pişiricilerin, zaman zaman patlaması mümkündür. İnsan hayatını tehlikeye atan, mutfağı kalıcı şekilde tahrip eden bu aletler, aile fertlerinin korku yaşamasına neden olur.  Bu sebeple mutfakta sıkça kullanılan ve işleri kolaylaştıran buharlı pişiricilerin, özenle seçilmesi gerekir.

Buharlı pişirici çeşitleri, dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam sitelerinden alınmalıdır. Doğru seçilmiş buharlı pişiricilerin özellikleri saymakla bitmez. Besinleri haşlama, buğulama veya kızartma olarak hazırlamak mümkündür. Yani Redmont buharlı pişirici sayesinde birkaç dakika içinde her çeşit çorba, pilav, sebze yemeği hatta kızartma yapma imkânı bulunur. Ayrıca buharlı pişiricide hazırlanan yemekleri; uzun süre sıcak tutmak, yeniden ısıtmak veya daha önceden hazırlayıp yemekten birkaç dakika önce pişirmek için gecikmeli başlama tuşunu kullanmak mümkündür. Üstelik pişirme süresini oldukça kısalttığı için paranızın cebinizde kalmasını sağlar. Yanmaz yapışmaz tabanı sayesinde kolayca temizleme imkânı sunar.

Farklı renklerde satışa sunulan Redmont buharlı pişiricilerin, 5 litre kapasitesi mevcuttur. Pişirme sıcaklığını ayarlama imkânı bulunur. Buharlı pişirme, yavaş pişirme, kızartma, fırın ayarında pişirme gibi otomatik pişirme teknikleri ile çalışan profesyonel düdüklü tencereler, birkaç dakika içinde doğal ev yoğurdu hazırlama veya hamur mayalama imkânı sunar.

Tahıl, et ve sebze çeşitlerinin içeriğinde yer alan vitaminleri korumak, pişme süresini kısaltmak ve lezzetini artırmak için, termal basınçsız pişirme teknolojisi ile çalışan Redmont buharlı pişirici çeşitleri idealdir. Firmamız tarafından 2 yıl garanti ile satışı yapılan buharlı pişiriciler ile yaklaşık 100 kadar yemek tarifinin bulunduğu bir kitap hediye edilir. Bu kitap sayesinde; hangi besini hangi pişirme tekniği ile tüketmek gerektiğini, kaç dakikada hazırlanabileceğini öğrenebilir, farklı lezzetler ile mutfağınızı çok daha zenginleştirebilirsiniz.

 

Göster:
Sırala:

Basınçlı Multicooker REDMOND RMC-PM4506E

Kısa AçıklamaRMC-PM4506 hem düdüklü tencere hem de multicooker olabilir. Cihazda düdüklü fonksi..

259,00TL

Multicooker REDMOND RMC-M10E

Kısa AçıklamaRedmond küçük ve becerikli çok amaçlı pişiricisi (Multicooker ) RMC M10 ile mutfaklara ..

179,00TL

Multicooker REDMOND RMC-M20E

Kısa AçıklamaREDMOND RMC-M20 mutfağında zaman, para ve yer kazanmak isteyenler için idealdir. B..

279,00TL

Multicooker REDMOND RMC-M30E

Kısa AçıklamaMulticooker REDMOND RMC-M30E hem aileniz hem de arkadaşlarınız için leziz ve ..

309,00TL

Multicooker REDMOND RMC-M4500E

Kısa Açıklamaİhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikler tek üründe -"Gecikmeli başlama", "Sıcak tutma", ..

229,00TL

Multicooker REDMOND RMC-M4515E Buharlı Isıtıcı

Kısa AçıklamaRMC-M4515 sağlıklı beslenme önemini bilen ve akıllıca para harcayanlar için tasarl..

209,00TL