Buharlı Pişiriciler

Buharlı Pişirici

Günlük tüketilen besinlerin, vitamin değerini korumak açısından pişirme tekniği büyük önem taşır. Kızartma şeklinde pişirilen besinler, bolca yağ barındırdığı için fazladan kalori almaya neden olur. Oysa haşlama ve buğulama şeklinde pişirilen besinlerin içeriğinde bulunan tüm vitaminleri koruduğu hatta mide şikâyetlerini önlediği bilinmektedir. Sağlıklı beslenmeye özen gösteren ve düzenli spor yapan tüm bireylerin, buharlı pişirici edinmesi hem zaman tasarrufu kazanması hem doğru beslenmesi açısından önemlidir. Doğru seçilmiş bir buharlı pişirici ile minimum süre içinde tüm çorba çeşitlerini yapmak, haşlama, buğulama, kızartma ve pilavı en sağlıklı şekilde hazırlamak mümkündür.


Acemi olarak edinilen düdüklü tencere çeşitlerinin, patlama tehlikesi bulunur. Üstelik pişirme süreleri profesyonel düdüklü tencerelere nazaran çok daha uzundur. Sağlıklı yaşam ve bilinçli beslenme mantığı ile kurulan siteler tarafından satışı yapılan buharlı pişirici çeşitleri ise özel koruma tedbirleri alınarak üretilmiştir.  

Firmamız tarafından satışı yapılan buharlı pişiricilerin özellikleri şu şekilde sırlanabilir;

-          4 koruma sistemi bulunan buharlı pişiriciler, sizin ve çocuklarınızın hayatını tehlikeye atmaz. Piyasada satılan düdüklü tencerelerden daha güçlü koruma sistemine sahiptir. Kapağı tam kapanmadığında, aşırı buhar biriktiğinde veya sıcaklık belli limiti aştığında, ısıtma sistemi anında durur.

-          Buharlı pişirici ile hazırlanan yemeklerin, anında tüketilmesi mümkün değildir. Firmamız tarafından satışı yapılan buharlı pişiricilerde, yemekleri ısıtmak gerektiğinde tek bir tuşa basarak istenilen sıcaklığa getirmek mümkündür.

-          Buharlı pişirici, tencerelerden çok daha hızlı şekilde pişirme özelliğine sahiptir. Bu sebeple kahvaltı, öğlen veya akşam yemeğinden hemen önce buharlı pişiriciyi çalıştırmak yeterli olur. Daha önceden buharlı pişiricinin içinde hazırlanan yemek, gecikmeli başlatma tuşuna basarak istenilen zamanda hazırlanabilir.

-          Buharlı pişirici çeşitlerini temizlemek oldukça zordur. Tabana yapışan yemek kalıntıları, ıslatma ve bir süre bekleterek temizleme imkânı sunar. Oysa firmamız tarafından satışı yapılan buharlı pişirici çeşitlerinde, yapışmaz taban mevcuttur. Zahmetsizce temizleme imkânı bulunur.

-          Buharlı pişiriciler ile hazırlayabileceğiniz yemek tarifleri, ürün ile birlikte verilir. Hangi besini hangi usulde pişirebileceğinizi gösteren bu tarifler, damak zevkinize göre yeni yemekler keşfetme imkânı sunar. 

Alt Kategoriler

Göster:
Sırala:

RedMond MultiCooker Basınçlı Pişirici 900W / 5LT. (RMC-M110E)

Kısa AçıklamaRedmond küçük ve becerikli çok amaçlı pişiricisi (Multicooker ) RMC M10 ile mutfaklara ..

449,00TL

RedMond MultiCooker Basınçlı Pişirici 900W / 5LT. (RMC-PM4506E)

Kısa AçıklamaRMC-PM4506 hem düdüklü tencere hem de multicooker olabilir. Cihazda düdüklü fonksi..

399,00TL

RedMond MultiCooker Çok Amaçlı Buharlı Pişirici 1000W / 5LT. (RMC-M4500E)

Kısa Açıklamaİhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikler tek üründe -"Gecikmeli başlama", "Sıcak tutma", ..

299,00TL

RedMond MultiCooker Çok Amaçlı Buharlı Pişirici 500W / 3LT. (RMC-M10E)

Kısa AçıklamaRedmond küçük ve becerikli çok amaçlı pişiricisi (Multicooker ) RMC M10 ile mutfaklara ..

179,00TL

RedMond MultiCooker Yavaş Buharlı Pişirici 860W / 5LT. (RMC-M90E)

Dokunmatik paneli ve multifonksiyonlu renkli LCD ekranı ile bu multicooker yemek yapmayı her zamanki..

449,00TL
Loading...