Nitrik Oksit Artırıcılar

Nikrit Oksit Nedir?

 

Vücuda iletilen kan kanalı damarların hacmini arttırıcı ürünlere hacim arttırıcı deniyor. Vücut geliştiriciler arasında çok yaygın olarak kullanılan ve hızlı sonuçlar alınan bir yöntemdir. Hızlı, kesi, test edilip onaylanmış bir sonuçtur ve kullanım türüdür. Tüm sisteminizi çok daha kaliteli hale getirir ve uyku düzeninize kadar düzenlemeler yapar.

 

Nitrik Oksit Ne İşe Yarar?

 

Damarların hacmini arttıran ve kanın gidiş oranını arttırarak kas gelişimini hızlandıran faktör Nitrik Oksittir ve vücutta kendiliğinden salgılanan bir gazdır.  Fakat insan vücudu bu gazı kendiliğinden direkt üretemez ve bunu arjin adında bir amino asitten üretilir. Yapılan araştırmalara göre Sitrulin denilen supplementler arjinden çok daha fazla nikrik oksit üretiyor. Sitrulin artımı vücuttaki nitrik oksit miktarını arttır ve damarları genişleterek kan akışını hızlandırır. Bu nitrik oksit arttırıcı supplementlerin yanında alınan C vitaminleride kanı incelterek kan akışını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

 

Nitrik Oksit Faydaları Nelerdir?

Öncelikle bu arttırıcıların en önemli yanı , ürünün alımında doz aşımı dahi olsa bir yan etki görülmemiş fakat bazılarında hafif bir mide bulantısı olmuştur.  Spora başlamadan 30 dakika önce alınması ve 3-6 gram arası bir ölçüde olması gereklidir. Düzenli bir programdan sonra bu arttırıcılara başlayabilirsiniz. Bu ürünler, hızlı düşünme, algı kabiliyetinde açıklık, spor sonrasında kendini daha hızlı toplama, uyanıklık, enerji ve verilen insülin desteğinden dolayı yaptığınız spora istek verir. Bağışıklık sistemi vücut geliştirme konusunda çok önemlidir ve nitrik oksit arttırıcı ürünler bu düzenleme çok başarılır. Dayanıklılığınızı arttırarak size daha fazlasını yapabileceğinizi kanıtlar ve yardımcı olur.  Tekrarlı çalışmalarda bile direncinizdeki artışı göreceksiniz. Hafıza ve zihinsel düşünme yetilerinde artış görülen ürünleridir. Zihninizden, tırnak ucunuza kadar tüm sisteminizin koordinasyonun da bir düzen sağlar. Tüm vücut sisteminde damar içlerinden başlayarak bir dengeye sokar. Kaslara giden glikoz miktarında artış olur ve buda kas gelişiminde en yüksek güç performansını verir. Hem tüm hayat düzeninizi hem de vücut kompozisyonunuzu geliştirmek, hızlı sonuç olmak ve bunlara kolayca ulaşmak istiyorsanız bu supplementler kesinlikle size yardımcı olacaktır. 

Göster:
Sırala:
Loading...