Performans Artırıcılar

Sporcular ve vücut geliştirenler için hayatlarının her anı adeta bir maraton havasında geçiyor. Düzenli beslenme, antrenman ve daha pekçok şeye dikkat ederek hayatlarını sürdürüyorlar. Bunlar arasında hedeflerine daha sağlam ulaşmalarını sağlayan performans ve güç ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin içeriğinde Nitrik Oksit ve Kreatin maddeleri bulunmaktadır. Sporcuların özellikle ağırlık kaldırabilmeleri için bu ürünler önem taşımaktadır.

 

Güç ve Performans Arttırıcı Takviyeler

Bu ürünlerden en çok rağbet göreni antrenman öncesi kullanılan takviyelerdir. Bu takviyeler spora gitmeden yarım saat evvel 1 ölçek olarak alınmalıdır. Bir ölçek aldığınızda terleme, çarpıntı gibi yan etkiler yaparsa daha az kullanabilirsiniz. Antrenman öncesi ürünlerde en çok kullanılan NOX'tur. Bu takviyeyi aldıktan sonra iyi bir antrenman yapmanız gerekir. Aksi takdirde gece uyku tutmayabilir. Fazla enerjiyi mutlaka atmanız gerekir.

 

Hangi Ürünü Tercih Etmeli ?

Sporcular için beslenme ve antrenman programı kadar kullanılacak olan takviye ürünlerde önemlidir. Özellikle besin takviyelerinde kullanılacak olan ölçütler önemlidir. Güç ve performans takviyeleri vücut geliştiren kişilere sihirli bir değnek gibi dokunarak daha sağlam kaslar ve enerji sağlar. Bu destekler sayesinde antrenmanlardan maksimum sonuç alınır. Hedeflerine daha kısa sürede ulaşmayı düşünen sporcular için bu takviyeler doping etkisi yapmaktadır. Orta ve üst düzey sporcular için antrenman öncesi ürünler büyük önem taşımaktadır. Uzun yıllar spor yapan kişiler antrenman için zor motive olmalarından dolayı bu ürünler destek sağlamaktadır. Dolayısıyla bu ürünler herşeyden önce psikolojik destek sağlamaktadır.

 

Güç ve Performans Arttırıcıların Yararı

Kas kütlesini arttırmaya yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda vücudu toparlamakta ve enerji vererek yağ yakmaktadır. Sıradan besinlerden alacağınız enerji ve gücün daha fazlasını almanıza imkan sağlar. Böylece antrenmanlar daha verimli geçer. Antrenman öncesi ve sonrası doğru beslenme önemliyken özellikle antrenman öncesi yüksek performans almak için doğru beslenme ve yeterli enerji alma önem taşımaktadır. Bu takviyeler ile antrenmana başlamadan fiziksel olarak hazır olunmaktadır. Kasların gelişimi, büyümesi için gerekli olan destek sağlanmaktadır. Antrenman sırasında yaşanan yorgunluk azalmaktadır. Böylece daha uzun süreler ve ağırlıklarda antrenman yapma imkanı doğmaktadır.

Alt Kategoriler

Göster:
Sırala:

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 50 Servis

Amerika ve İngiltere'yi kasıp kavuran GRENADE markasının NOX ürünü 50. Calibre Türkiye'de!  ..

209,00TL

Olimp Iso Plus Isotonic Drink 700 GR

Uzun süreli fiziksel egzersizleri daha iyi desteklemek için L-Carnitine ve L-Glutamine ile zenginleş..

70,00TL

Weider NOS-X10

Amerika ve İngiltere'yi kasıp kavuran GRENADE markasının NOX ürünü 50. Calibre Türkiye'de!  ..

199,00TL