Termojenik Yağ Yakıcılar

Termonojenik yağ yakıcılar; vücudun yağ yakmasına yardımcı olan genelde spor geliştiricilerinin arasında kullanılan ‘ECA stack’ olarak bilinen ısı arttırıcı besin destekleridir. ECA; kafein, Aspirin ve efedrin kelimeleriin baş harflerinden meydana gelen bir kısaltmadır. Termojenikler vücudun yağ metabolizmasının artmasını sağlayarak ısı üretirler ve yağ yakmaya yardımcı olurlar.

 

Termojenik Ne İşe Yarar ?

Vücuttaki yağ metabolizmasının yağ tutmasını yerle bir ederek ısı üretimini arttırır, enerji verir yani bu işe yarayan lipolizi destekleyici bir üründür. Merkezi sinir sistemine uyarıcı bir sinyal niteliğinde olduğu için uyanıklık hissi verir ve dikkat toplayıcıdır. Vücut geliştiricilerin yoğun kas çalıştığı planlı ve programlı döneminden sonra girdiği aralarda aldıkları kiloları hızlı şekilde yakımı ve kas olarak dönüşmesine yardımcı olur. Doğal yollarla da edinilen yağ yakımı için destek maddeler vardır fakat gözle görülür hıza ulaşmasını sağlamak ancak bu tür ek maddelerle olur. Hızlı düşünme, kolay hareket etme, direncinizde artış, metabolizmanızda hızlılık, enerjinizde artış görülür.


Termojenik Yağ Yakıcılarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Termojenk Yağ Yakıcı maddeleri kullanırken en önemli şey güvenli ürün kullanımıdır. İnternette de hırsızlık ve dolandırıcılık gelişen teknoloji doğrultusunda artış göstermektedir böylelikle piyasada sahte ürünler ve dolandırıcılıklar vardır. Her siteden ve reklamdan fiyatı uygun diyerek aldığınız ürünler uzun veya kısa vaade de size hayati sonuçlar doğurabilir. Alınan bu yağ yakıcı özel maddeler ilaç niteliğinde, doktor kontrolü altında , düzenli ve spor halinde kullanıldığı için sahte ürünler sağlığınızda kalıcı sonuçlar doğurabilir. Vücut tipinize göre ve değerlerinize göre alacağınız içeriği iyi bilmeli ve dozunda almanız önerilir.  Alacağınız markayı iyi araştırmalı mümkünse bildiğiniz markalardan alışveriş yapmalısınız. Ürünün gerekli testlerden geçip, yapılması gereken deneylerden olumlu sonuçlarını görmeli ve zorunlu izin tescillerini kontrol etmelisiniz. Sürekli kullanacağınız bir ilacınız veya bir hastalığa sahipseniz mutlaka yetkili kişilerce hazırlanan programlarla kullanın. Bu ürünler birer ilaç niteliğindedir ve sağlığınızı büyük ölçüde etkilerler. Hormonsal açıdan yaptıkları değişiklikler  ve sinir merkezine uygulanan uyarıcı sinyaller nedeniyle insan hayatında önemlidirler ve bilinçli kullanılması gereklidir.

Göster:
Sırala:

Dymatize Dyma-Burn 58 ML 6 Adet

Dymatize Dyma-Burn Shot'ın Amaci: Uzun süreli yağ yakımı sağlamak.  Dymatize Dy..

65,00TL

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Grenade Thermo Detonator’ın Amacı: Termojenik formülasyonu sayesinde etkili yağ yakımı sağlamak. ..

299,00TL

MuscleTech HydroxyCut HardCore Elite 110 Kapsül

Universal Arbuterol 60 Tablet HEDİYELİ!!! ​ MuscleTech HydroxyCut HardCore Elite'in amacı:&nbs..

154,00TL

Nutrex Lipo 6 Black 120 Kapsül

Nutrex Lipo 6’nin Amacı: Termojenik etki ile yağ yakımı sağlamak. Nutrex Lipo 6 Nedi..

139,00TL

Weider ThermoCaps 120 Kapsül

Weider Thermo Caps’in Amacı: Metabolizmanın hızını arttırarak yağ yakımı sağlamak. Weider Ther..

199,00TL
Loading...