İade ve İptal Bilgileri

 
  • Susedo Sporcu Gıdaları satın alınan ürünler için KULLANICI’ya iade ve iptal hakları tanır. KULLANICI bu haklarını SUSEDO ’in belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde kullanabilir. İade ve iptaller ile ilgili kurallar SUSEDO tarafından zaman zaman değiştirilebilir.
     
  • Keyfi iadelerde aksi belirtilmediği takdirde ilk gönderi masrafı Susedo Sporcu Gıdaları tarafından karşılanır. İadesi kabul edilmeyen ürünler KULLANICI'ya karşı taraf ödemeli geri gönderilir. SUSEDO ’yu mağdur bırakacak bir durum söz konusu olduğu takdirde ürün kabulü yapılmayacaktır. SUSEDO söz konusu ürünün kendisine teslimatı esnasında oluşabilecek hasarlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
     
  • Arıza kaynaklı iade işlemleri, KULLANICI’ya teslimatı gerçekleşmiş olan ürünlerde kullanım ve bakım talimatlarına uyulduğu halde meydana gelebilecek üretim kaynaklı arızalardan ortaya çıkabilecek iadeleri kapsar. KULLANICI direkt olarak 0212 257 08 94 nolu çağrı merkezi numarası aracılığı ile Susedo Sporcu Gıdaları ile bağlantıya geçmelidir.

    Ürünün kusuru tespit edildiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilir. İade işlemi faturanızdaki fiyat üzerinden teslimat tarihi itibariyle 15 gün içerisinde ambalajı bozulmamak kaydıyla yapılır. Hijyenik nedenlerden ötürü kişisel bakım ürünlerinde iade ve değişim yapılamaz.

 

Loading...